Jak hrát

September 8, 2021

Co dělat a co nedělat ve hře Baccarat

Lukáš Novák
WriterLukáš NovákWriter

Hráč potřebuje disciplínu, aby dosáhl významných zisků u jakéhokoli pokerového stolu, a to i s fungující strategií. Zopakováním některých základních dovedností získáte další výhodu. Kromě toho vám analýza toho, co a co ne, pomůže vědět, kdy opustit stůl.

Co dělat a co nedělat ve hře Baccarat

Co musí hra Baccarat vědět

Online Baccarat je oblíbený mezi hráči, kteří mají rádi pomalé hry, které jsou jednoduché na pochopení a snadno se hrají. Nicméně každý účastník u stolu Baccarat se snaží vyhrát a případně zvýšit svůj bankroll. Hráči, kteří tráví čas zdokonalováním své taktiky ve hře, mají lepší pozici, aby se stali vítězi. Zde jsou základní informace:

Možnosti sázení v Baccarat

V každém kole Baccaratu se hráči rozhodnou vsadit na jednu ze tří možností; Bankéř, hráč nebo kravata. Každá sázka má jiný kurz, přičemž hráč a bankéř jsou nejziskovější možnosti. Před zahájením hry se hráči musí seznámit s pravidly, která se vztahují na variace Baccaratu a výplatní šance v kasinu.

Zde jsou některé běžné dovednosti, které vám mohou pomoci zůstat na stole:

  1. Vyhněte se remízovým sázkám - Provozovatelé kasin používají efektní grafiku a atraktivní čísla k tomu, aby přiměli hráče k sázení velkých sázek, kde má navrch. Ve hře Baccarat se sázka na nerozhodný výsledek počítá jako jedna z nejhorších sázek, do kterých můžete vložit své peníze. Přesto zjistíte, že je nabízena jako nejziskovější příležitost, jak vydělat peníze. Chcete-li vyhrát v sázce na remízu, musí být vaše kombinace a karty bankéře stejné, což znamená, že kurz je 8:1. Výnosy se liší v závislosti na výši vsazené částky. Například sázka na nerozhodný výsledek s návratností 85,64 % znamená, že získáte zpět ubohých 85,64 USD ze sázky 100 USD.

  2. „Sázejte jen to, co můžete ztratit“ - Baccarat je hra čistě založená na náhodě, což znamená, že je téměř nemožné předvídat výsledek. Proto byste měli zvážit každou sázku individuálně, místo abyste předpokládali, že různé sázky spolu souvisí. Nepřetržitá série proher bankéře neznamená, že vyhraje v další sázce. Ani hráč, který má vítěznou sérii, neznamená, že brzy prohraje. Spíše než zvyšovat nebo snižovat velikost sázky na základě výsledku předchozích kol by hráči měli rozdělit svůj bankroll na stejné části a podávat sázky podobné velikosti.

  3. Mějte své zisky a ztráty vždy pod kontrolou - Provize se vztahují na sázky bankéřů a vracejí zpět malé procento výher hráčů v kasinu. Většina kasin shromažďuje provize pro každého hráče a účtuje je, když přestanou hrát. Když se hráči hraním hry příliš zabývají, mohou ztratit přehled o tom, kolik provizí dluží. Nebuďte hráčem, který na konci hry dluží kasinu. Sledujte částku, kterou kasinu dlužíte, přidáváním provizí na konci každého kola.

  4. Po prohrané sázce nedělejte hloupá rozhodnutí - Logikou zdvojnásobení velikosti sázky je obnovení ztrát vzniklých v předchozích kolech. Může to znít jako dobrý nápad, ale není. Protože v Baccaratu neexistuje způsob, jak předpovědět výsledek, hráči mají stejné šance na výhru a prohru ve zdvojnásobené sázce. Kromě toho zdvojnásobení sázky nebere v úvahu částku odečtenou jako provizi ze sázek bankéře.

Závěr Disciplína je prvořadá v každé kasinové hře. Naučte se opustit stůl, když jsou ztráty proti vašemu bankrollu nebo když jsou zisky značné. Udělejte si čas na zvládnutí všech dovedností, které vám pomohou opustit stoly baccaratu s větším bankovním zůstatkem. Vždy sázejte zodpovědně.

About the author
Lukáš Novák
Lukáš Novák
About

Lukáš Novák je poutavá kombinace české historie a vroucí vášně pro hraní. Jako expert na lokalizaci obsahu online kasin se stará o to, aby každá hra působila jedinečně česky, ale zároveň si zachovala své globální kouzlo.

Send email
More posts by Lukáš Novák
undefined is not available in your country. Please try:
The Game Changer: Nové bulharské zákony o hazardních hrách
2024-05-22

The Game Changer: Nové bulharské zákony o hazardních hrách

Zprávy