Jak hrát

December 1, 2021

Počítání karet v Baccarat: Jak to funguje

Lukáš Novák
WriterLukáš NovákWriter

Počítání karet v baccaratu je stejně účinné jako v blackjacku, i když si to málokdo uvědomuje. Baccarat se hraje z boty, takže kurzy pro každý typ sázky se mění s rozdáním karet. Sledováním karet můžete vsadit baccarat, který vám poskytne oboustranně výhodnou výhodu nad domem. Počítání karet Baccarat bude podrobně vysvětleno v tomto příspěvku.

Počítání karet v Baccarat: Jak to funguje

Tipy na počítání karet Baccarat

Pro začátek byste měli seznamte se s pravidly baccaratu než se pokusíte počítat karty. Nejprve rozdávající rozdá tři karty lícem dolů oběma hráčům a jednu kartu lícem nahoru bankéři. Poté bankéř otočí svou kartu lícem nahoru, zatímco hráči otočí svou lícem dolů.

Poté bankéř vybere pozice karet směrem k hráčům. Dealer poté otočí poslední kartu a oznámí výherní číslo.

Počítání karet se používá k určení, zda má větší pravděpodobnost výhry bankéř nebo hráč baccarat v online kasinu. Zvažovat sázku na nerozhodný výsledek je ztráta času. Než začnete s počítáním, potřebujete novou botu se 6 nebo 8 palubami, abyste mohli sledovat karty od začátku a získat další informace.

Při počítání karet baccaratu není potřeba sledovat žádné karty. Chcete-li tento problém vyřešit, vše, co musíte udělat, je provést jednoduchou matematiku. Poté začnete počítat od nuly, když je bota nastartována.

Jednu přidáte do svého počítání pokaždé, když zahlédnete eso, dvě nebo tři rozdané z boty. Je-li to řešeno, je nutné přidat dva ke čtyřem.

Všechny tyto karty naznačují, že hráč, který sází, má větší šanci na výhru. Pokaždé, když se objeví jedna z karet pětek, sedmiček nebo osmiček, je nutné odečíst jedničku z hráčovy sázky. Pokud je rozdána šestka, odečtěte ze své sázky další dvě. Zbývající karty (9, 10, J, Q a K) nemají žádnou peněžní hodnotu, protože neovlivňují konečný výsledek.

Budete více inklinovat k sázkám na pozici hráče, jak počet stoupá, a budete ochotnější sázet na pozici bankéře, když bude klesat. Výše popsaným způsobem je možné sledovat, kolik karet zbývá v botě, ale pro přesný výsledek je nutné vydělit celkový počet zbývajícím počtem balíčků v botě.

Při průběžném počtu 30 a pouze šesti zbývajících balíčků získáte skutečný počet pěti – což není příliš vysoké číslo. Zbývají však pouze dva balíčky; proto je skutečný počet 15 vyšší než průběžný počet, který je 30. Nyní tedy můžete hráči umožnit vsadit, pokud je počet 16 nebo více.

Závěrečné úvahy o počítání karet Baccarat

Základní strategie počítání karet v baccaratu je snadno pochopitelná. Počítání karet v prostředí živého kasina však může být složité a vyžaduje větší soustředění.

About the author
Lukáš Novák
Lukáš Novák
About

Lukáš Novák je poutavá kombinace české historie a vroucí vášně pro hraní. Jako expert na lokalizaci obsahu online kasin se stará o to, aby každá hra působila jedinečně česky, ale zároveň si zachovala své globální kouzlo.

Send email
More posts by Lukáš Novák
undefined is not available in your country. Please try:
Zvládnutí Baccaratu v roce 2024: Komplexní průvodce pro hráče na všech úrovních
2024-04-18

Zvládnutí Baccaratu v roce 2024: Komplexní průvodce pro hráče na všech úrovních

Zprávy