Oficiální pravidla Baccarat

Každý, kdo se zajímá o kasinové hry, pravděpodobně slyšel o Baccaratu. Jedná se o jednoduchou karetní hru, která zahrnuje porovnávání hodnot karet rozdaných dvěma rukama známými jako „bankéř“ a „rozdávající“.

Sázející se snaží předpovědět, která kombinace vrátí lepší hodnotu (nejbližší devíti), aby vyhrála. Sázky lze také uzavírat na remízu obou rukou.

Lukáš Novák
WriterLukáš NovákWriter
Základní pravidla Baccaratu, kterým by měli rozumět všichni hráči

Základní pravidla Baccaratu, kterým by měli rozumět všichni hráči

Je to hra, která se snadno učí a také se rychle pohybuje. Díky těmto dvěma vlastnostem je mezi hráči v kasinech velmi populární. Tento článek objasňuje různá pravidla baccaratu ve prospěch nových i ostřílených hráčů.

Základní pravidla Baccaratu, kterým by měli rozumět všichni hráči
Uzavírání sázek

Uzavírání sázek

Sázky se uzavírají před tažením jakýchkoli karet. Po zamíchání karet hráči vsadí na kombinaci, kterou očekávají, že vyhrají. Mohou také předpovídat, že obě kombinace přinesou stejný součet – sázka na remízu.

Při hře ve fyzickém kasinu hráči sázejí umístěním žetonů v hodnotě své sázky do sázkové části stolu dealera.

V online kasinech hráči zadají částku, kterou hodlají vsadit, a tato částka se vybere z peněženky jejich sázkařského účtu. Jakmile kolo probíhá, hráči nesmí uzavírat žádné další sázky a musí čekat na další kolo.

Uzavírání sázek
Rozdávání karet

Rozdávání karet

Ve hře baccarat se karty rozdávají z boty, která obsahuje šest až osm balíčků. Tyto karty se zamíchají dohromady. Hráč i bankéř jsou rozdány dvěma kartami. Žádná z těchto kombinací není spojena ani s hráčem, ani s kasinem.

Karty mezi dvěma a devíti mají svou nominální hodnotu, zatímco všechny ostatní karty mají hodnotu nula. Karty jsou rozdány lícem nahoru, poté výsledek ruky hráče určí, zda bude vytažena další karta. Jedna ruka může stát, zatímco druhá lízne další kartu v závislosti na celkovém počtu, který mají.

Rozdávání karet
Vítězství ve hře Baccarat

Vítězství ve hře Baccarat

Ta kombinace, která jako první dosáhne hodnoty devět nebo nejbližší (8), vyhrává. Pokud je součet dvou karet více než devět, pak se považuje poslední číslice, např. kombinace se sedmičkou a pětkou (7+5=12) je považována za dvojku. Pokud má kombinace počáteční součet devět, např. pět a čtyři, říká se, že je přirozená a je okamžitě vyplacena. Totéž platí pro kravatu.

Když sázka vyhraje, hráč obdrží výplatu jedna ku jedné (i peníze). To znamená, že vyhrají podobnou částku, jakou vsadili.

Vítězství ve hře Baccarat
Strategie Baccarat

Strategie Baccarat

Vzhledem k tomu, že hráči nemají možnost manipulovat a manipulovat s kartami, je obtížné formulovat strategii zaměřenou na výhru. V důsledku toho hráči obvykle hrají s šancemi a pravděpodobností.

První a nejběžnější praxí je vyhnout se sázce na nerozhodný výsledek. Přestože se to bohatě vyplácí, šance, že k tomu dojde, jsou extrémně nízké.

Strategie počítání karet také nenabízí mnoho výhod. Absence jasné strategie ve hře ji však nečiní méně populární. Hráči milují vysoké kurzy, které hra nabízí. Milují to i ti bez větších zkušeností, protože většinou závisí na štěstí.

Strategie Baccarat
About the author
Lukáš Novák
Lukáš Novák
About

Lukáš Novák je poutavá kombinace české historie a vroucí vášně pro hraní. Jako expert na lokalizaci obsahu online kasin se stará o to, aby každá hra působila jedinečně česky, ale zároveň si zachovala své globální kouzlo.

Send email
More posts by Lukáš Novák