Zprávy

May 15, 2024

Počet návštěvníků v kasinech Atlantic City klesá, zatímco online hazard stoupá

Lukáš Novák
WriterLukáš NovákWriter

Klíčové poznatky:

Počet návštěvníků v kasinech Atlantic City klesá, zatímco online hazard stoupá
  • Pozemková kasina v Atlantic City se snaží dosáhnout počtu návštěvníků před pandemií, a to i přes nárůst příjmů z hazardních her.
  • Trhy s online hazardními hrami a sportovním sázením v New Jersey vytvořily nové rekordy a poukázaly na posun v preferencích hráčů.
  • Navrhovaná legislativa by mohla znamenat výrazné zvýšení daní z příjmů z online hazardních her a sportovních sázek v New Jersey.

V neustále se vyvíjejícím světě hazardu se ze srdce New Jersey vynořil fascinující trend. Zatímco státní trh s online hazardními hrami sbírá jackpot za jackpotem, ikonická kasina v Atlantic City čelí jinému druhu štěstí. Nedávné údaje z New Jersey Division of Gaming Enforcement (DGE) vykreslily živý obraz tohoto kontrastního bohatství a signalizovaly seismický posun v tom, kde a jak hazardní hráči uzavírají své sázky.

Digitální zlatá horečka

Březen byl pro virtuální kasina a sázkové kanceláře v New Jersey mezníkem a vytvořil nový měsíční rekord s neuvěřitelných 197 milionů dolarů vyhraných z kasinových her a statných 1,33 miliardy dolarů ve sportovních sázkách. Tento nárůst omezuje čtvrtletí, kdy tržby z online hazardních her vzrostly o 19,4 % ve srovnání s minulým rokem, přičemž největší podíl mají online automaty. Celkový výnos z výher v kasinech, internetových hazardních her a sportovních sázek přesáhl 526 milionů USD, což představuje 8,1% nárůst od března 2023.

Smíšená taška Atlantic City

Nicméně, to není všechno šampaňské a kola rulety pro pozemní kasina Atlantic City. Navzdory 5% nárůstu příjmů z hazardních her od loňského roku, které v březnu dosáhly 239 milionů dolarů, je stín pandemie stále velký. Pouze dvě z devíti městských kasin překonala své osobní výhry před pandemií, což naznačovalo přetrvávající váhání návštěvníků, zda se vrátit v plné síle.

Budoucnost hazardu v New Jersey

Rostoucí úspěch online hazardních her v New Jersey spolu s potenciálem výrazného zvýšení daní z 15 % a 13 % na 30 % z hrubých příjmů z her, jak navrhuje senátor John McKeon, by mohly předefinovat budoucnost hazardu ve státě. S online výherními automaty a sportovním sázením, které vede digitální náboj, čelí kasina v Atlantic City výzvě přizpůsobit se krajině, kde se kliknutí myší stává přitažlivějším než vzrušení z kasina.

Příběh dvou průmyslových odvětví

Kontrastní bohatství kamenných kasin v Atlantic City a sektoru online hazardních her v New Jersey podtrhuje širší posun v odvětví hazardních her. Vzhledem k tomu, že online platformy neustále zaznamenávají rekordy a přitahují hráče pohodlím a rozmanitostí, kterou nabízejí, tradiční kasina musí najít nové způsoby, jak přilákat návštěvníky zpět. Ať už prostřednictvím vylepšených zážitků, jedinečných atrakcí nebo využití rozvíjejícího se trhu sportovních sázek, kasina v Atlantic City jsou na křižovatce a pohybují se křehkou rovnováhou mezi tradicí a inovací.

Jak postupujeme vpřed, zůstává otázka: Dokáže se Atlantic City znovu objevit, nebo si digitální svět přivlastní lví podíl na hazardním srdci New Jersey? Jen čas ukáže, ale jedna věc je jasná – karty byly rozdány a sázky nebyly nikdy vyšší.

Zapojte se s námi

Jaký je váš názor na tento posun od kamenných k online hazardním hrám? Myslíte si, že se Atlantic City může odrazit, nebo je lákadlo online sázení příliš silné, než aby mu odolalo? Podělte se o své myšlenky v komentářích níže!

About the author
Lukáš Novák
Lukáš Novák
About

Lukáš Novák je poutavá kombinace české historie a vroucí vášně pro hraní. Jako expert na lokalizaci obsahu online kasin se stará o to, aby každá hra působila jedinečně česky, ale zároveň si zachovala své globální kouzlo.

Send email
More posts by Lukáš Novák
undefined is not available in your country. Please try:
The Game Changer: Nové bulharské zákony o hazardních hrách
2024-05-22

The Game Changer: Nové bulharské zákony o hazardních hrách

Zprávy