Zprávy

September 29, 2021

Recenze hry: Evoplay's Baccarat 777

Lukáš Novák
WriterLukáš NovákWriter

Evoplay Entertainment vydala Baccarat 777 v roce 2018. Hra zachovává všechny aspekty standardního Baccaratu a přidává speciální sázku Lucky Sevens. Díky tomu mohou hráči s touto novou verzí Baccaratu snadno vyhrát více. The pravidla jsou jednoduché a rozhraní umožňuje hráčům snadno sledovat každou fázi hry. Dali jsme si čas na testování hry Baccarat 777 a přišli s rozpisem všech funkcí. 

Recenze hry: Evoplay's Baccarat 777

Pravidla

Hra se řídí základními pravidly Baccaratu. Hráči se snaží získat výherní kombinaci, která je nejbližší nebo rovna 9. Dealer používá osm balíčků karet, přičemž žolíky před zamícháním vyloučí. Hráči poté vsadí na jednu ze tří možností:

 • Sázka na hráče
 • Bankéř sázka
 • Sázka na remízu

Rozdání začíná dvěma kartami lícem nahoru pro hráče a dvěma dalšími kartami lícem nahoru pro bankéře. Pokud žádná z kombinací nedosáhne celkem osmi nebo devíti bodů, hráč dostane třetí kartu podle pravidel tří karet.

V závislosti na hodnotě karty tažené hráčem může dealer také obdržet třetí kartu. Nakonec kolo vyhrává kombinace s 9 body nebo nejblíže.

Každá karta má v Baccaratu jinou hodnotu, jak je uvedeno níže:

 • Eso – 1 bod
 • 10, Jack, Queen a King – 0 bodů
 • 2 až 9 – hodnota vyznačená na líci

Baccarat 777 vedlejší sázky

Baccarat 777 je lepší než standardní hra Baccarat díky extra možnostem sázení. V tomto ohledu dostávají hráči šanci rozložit riziko a vydělat více peněz. Zde jsou všechny další možnosti sázení:

Speciální páry

Můžete si vsadit na kterýkoli z následujících párových výsledků:

 • Hráčský pár – Tato sázka vyhrává, když jsou hráči rozdány dvě karty stejné hodnoty v libovolné barvě a platí v poměru 10:1

 • Perfect Pair – vyhrává, pokud jsou hráči rozdány dvě stejné karty. To je stejná hodnota a stejný oblek. Výplata je v poměru 25:1

 • Banker Pair – Tato sázka vyhrává, když jsou bankéři rozdány dvě karty stejné hodnoty v libovolné barvě a platí v poměru 10:1

 • Buď pár – sázka vyhrává, pokud je hráči nebo bankéři na začátku hry rozdán jakýkoli pár. Má výplatní poměr 5:1

Přírodní 9

Existují dva typy vedlejších sázek přirozených 9. Každá vyplácí poměr 9:1:

 • Player's Natural 9 – vyhraje, když se hodnota dvou karet rozdaných hráči na začátku rovná 9
 • Banker's Natural 9 – Vyhrajete, když se hodnota dvou karet rozdaných bankéři na začátku rovná 9

Štěstí 7

Jedná se o nejziskovější sázku vyplácenou v poměru 77:1. Vyhráváte, pokud jsou dvě karty rozdané bankéři nebo hráči sedmičky libovolné barvy.

Další funkce

Baccarat 777 má podrobné uživatelské rozhraní, díky kterému je hraní hry velmi snadné. Pokerové žetony 10, 25, 50 a 100 vpravo dole vám umožňují upravit velikost sázky. Tlačítko rozdávat umístěné uprostřed vám pomůže nastartovat kolo. Hra sleduje každou sázku, abyste mohli sledovat svou historii sázek. Navíc můžete přepínat mezi demo režimem a skutečnými penězi.

Výrok

Společnost Evoplay Entertainment odvedla na Baccarat 777 vynikající práci, když si vzala oblíbené kasino a přidala další možnosti sázení. Hranice domu zůstává nízká na 1,1 %. Jednoduchá pravidla znamenají, že každý hráč se může hru naučit a být na stejné úrovni jako zkušení hráči.

About the author
Lukáš Novák
Lukáš Novák
About

Lukáš Novák je poutavá kombinace české historie a vroucí vášně pro hraní. Jako expert na lokalizaci obsahu online kasin se stará o to, aby každá hra působila jedinečně česky, ale zároveň si zachovala své globální kouzlo.

Send email
More posts by Lukáš Novák
undefined is not available in your country. Please try:
Složitá pavučina praní špinavých peněz a kasina v Las Vegas: Hluboký ponor
2024-06-05

Složitá pavučina praní špinavých peněz a kasina v Las Vegas: Hluboký ponor

Zprávy